Reference

Jsem žena, která se roky pohybuje v businessu a pracuje s lidmi. Jsem taky kouč. Stejně jako každý jiný člověk se občas potřebuju zastavit, udělat si životní inventuru, srovnat si myšlenky. Někdy si věci potřebuju prožít, uvědomit si svoje pocity. V těchto situacích je jednodušší a hlavně rychlejší mít někoho, kdo vás tím procesem provede, protože k tomu potřebujete mít sám od sebe odstup. Blanka mi během 18 let, co se už známe, byla nejednou dobrou průvodkyní. Dokáže zachytit, o co jde a co je v daný moment potřeba. Má strukturu a ví velice dobře, kam tu svou práci směřuje. V koučinku si tempo a cíl určuje klient. Můžete se spolehnout, že v tomto procesu bude vaší kvalitní navigátorkou. A pokud si to dovolíte, můžete se s ní ponořit i do větších hloubek. Like každým coulem!

Kateřina, Olomouc

Během posledních deseti let se v mém profesním životě udála spousta změn. Pracovala jsem v Psychiatrické léčebně ve Šternberku, stála u zrodu Domova pro seniory Anavita (dnes Senecura) a nyní pracuji jako pedagog ve škole pro sluchově postižené v Olomouci. Všechna tato místa vyžadovala mé plné nasazení. Často jsem chodila z práce unavená fyzicky, ale hlavně psychicky. Trápila jsem se, že nedokážu najít rovnováhu mezi profesí a osobním životem. Blanka mi vždy nabídla pomocnou ruku. Velmi citlivým způsobem mi ukázala, kde nyní jsem, jak mohu znovu najít svou sílu a jaké jsou mé silné stránky. Naučila mě být silnou, sebevědomou, ale zároveň i citlivou ženou. Pokud chcete změnu ve svém životě, pokud o sobě pochybujete, pokud řešíte nějakou složitou životní situaci, nebojte se oslovit Blanku. Nabídne vám pomocnou ruku a ještě jako bonus poznáte úžasnou a krásnou ženu.

Regina, Olomouc

Citlivost, empatie, lidskost a moudrost, to jsou vlastnosti, které Blanka používá k
lidem, se kterými pracuje. S její pomocí jsem pochopila důležité věci z minulosti, naučila se žít přítomností a tvořit si svou budoucnost. Blanka dokáže navést člověka na jeho správnou cestu, ať je mu dvacet nebo šedesát.

Hana, Olomouc